Ngrohes Ajri

5,990 L

In stock

Ditet e ftohta te dimrit po vijne dhe shtepite apo dhomat e ftohta, kane nevoje per ngrohje.
🔸️ 3 nivele nxehtesie
🔸️ E thjeshte ne perdorim
🔸️ Pajisja fillon te nxjerre ajer te ngrohte ne momentin qe ndizet
🔸️ Nuk ben zhurme, pasi nuk ka ventilatore
🔸️ Permasat 68.5 x 18 x 41 cm
🔸️ Pajisja fiket vete kur ka mbinxehje

Compare
SKU: ngrohes-ajri-3 Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

First Austria

X

Main Menu

× Chat!