Bokse me Bluetooth & Drite LED

1,890 L

Në magazinë

🔸️ Mini Boks me Bluetooth i cili sherben gjithashtu si llambe e vogel
🔸️ Kapaciteti i baterise 600 mAh
🔸️ Bateria karikohet per rreth 1 ore e gjysme
🔸️ Permasat 74.5 X 75.1 X 94.5 mm
🔸️ Mund te degjoni dhe muziken e radios

Compare
SKU: bokse-me-bluetooth-drite-led Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore