Shtrydhese frutash

 • Shtrydh?se frutash shum? cil?sore e markes DSP, p?r t? mar? l?ngun e fresk?t t? frutave tuaja t? preferuar n? cast dhe plot vitamina.
 • Me kapacitet mbajt?s l?ngu deri n? 1 lit?r dhe 2 lit?r pjes? t? mbetur t? frutit.
 • Me dy nivele shpejt?sie p?r nj? shtrydhje t? efektshme.
 • Prer?se celiku e inoksi dhe sistem filtrimi.

5,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • Shtrydh?se profesionale p?r t? marr me t? mir?n nga frutat,
 • P?rgatisni l?ngje n? pak minuta.
 • Shtrydh?se frutash me dy shpejt?si.
 • Patrohet dhe montohet leht?.

 

Specifikat

 • Fuqia: 850W
 • Numri I xhirove 12.000-15.000
 • Nivele shpejtesie 2
 • Material celiku e inoks