Shtrydh?se elektrike frutash

  • Padyshim kjo ?sht? shtrydh?sia q? ju ofron l?ngje t? fresk?ta si portokalli, limon, qitro etje…
  • Me nj? dizanj dhe form? super q? ju lejon t? merni maksimumin e l?ngut.
  • Gypi kullues mund t? bllokohet q? t? mos t? rrjedhi pas shtrydhjes.
  • ?Hiqet dhe pastrohet leht?

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

Super shtrydh?se automatike frutash dhe agrumesh.

Shpejt?sia rrotulluese ndihmon q? t? shtrydhni n? m?nyr? shum? t? bollshme.

Funksioni automatik i ndezjes dhe fikjes.

Gypi ku derdhet l?ngu drejtp?rdrejt n? got? ?sht? celik inox.

Kapak mbrojt?s nga pluhuri.

Specifikat

  • Modeli: KJ1046
  • Volt 220V 5 /60 HZ
  • Fuqia 85 Watt