,

Rezistence


Krahaso

Ditet e ftohta te dimrit po vijne dhe gjithsecili prej nesh ka nevoje per ngrohje ne shtepine e tyre.
đŸ”žïž 2 nivele nxehtesie
đŸ”žïž Permasat 43.3 x 16.4 x 32.2 cm
đŸ”žïž Fuqia 600/1200 watt
đŸ”žïž E pershtatshme per dhoma gjumi, kuzhina apo dhome ndenje

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.