,

Ngrohese


Krahaso

Ngrohni dhomat e vogla ne pak minuta. Ky produkt sherben dhe per tu freskuar ne ditet e nxehta.
đŸ”žïž 2 nivele ngrohje 1000 dhe 2000 watt
đŸ”žïž Fiket ne rast mbinxehtesise
đŸ”žïž E lehte ne peshon, lejon qe te levizet kudo neper shtepi
đŸ”žïž Permasat 14 x 23 x 26.7 cm

1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.