Mp3 Makine

SKU: mp3-makine

D?gjoni muzik? apo merrni telefonatat nga celulari juaj pa pasur nevoj? p?r fisha.

I duhuri p?r makin?n tuaj.

1,890 L

Krahasoni

Përshkrim

MP3 p?r makn?n tuaj

  • D?gjoni muzik? apo merrni telefonatat nga celulari juaj pa pasur nevoj? p?r fisha.
  • I duhuri p?r makin?n tuaj.

Specifikat:

  • Suporton funksionin A2DP
  • Pajiset me porte USB, mund te karikoni othuajse cdo pajisje ne makin?n tuaj
  • Ekran LCD q? tregon frekuencen dhe voltazhin
  • ?Mund t? d?gjoni muzike t? formateve MP3/WMA/APE/FLAV/WAV
  • ?P?rmasat 3.8 x 4.6 x 7.8 cm