Kamera per Makine


Krahaso

Kamera regjistrimi per makinen me rezolucion 1080p.
🔸️ Ekran 4 inch dhe kend shikimi deri ne 170 grade
🔸️ Mund te lidhet me celularin apo PC dhe te shikohen pamjet live
🔸️ Kapaciteti i baterise 250 mAh
🔸️ Permasat 11 x 6.3 x 3 cm
🔸️ Rezolucioni i kameres 12 megapiksel
🔸️ Memorie nga 4G deri ne 32G
🔸️ Ka funksionin e kameres dhe nga prapa per parkim sa me te lehte te makines
🔸️ Pajiset me sensor levizje

3,790 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.