-50%

Makine Rroje

Gemei

Krahaso

Makine rroje Progemei
Kjo makine rroje eshte perfekte per te pasur nje mjeker sa me te rregullt, si edhe cdo qime te padeshiruar ne cdo pjese te trupit tuaj te hiqet ne menyren me perfekte

đŸ€”Â âŒÂ Produkti ne Limit ❌
↩ 3 Muaj Garanci
đŸ”žïžÂ Motorr shume i fuqishem.
đŸ”žïžÂ Mban Bateri deri ne 45 minuta
đŸ”žïžÂ Pastron qimet ne cdo pjese te trupit dhe te fytyres.

990 L 1,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

Gemei