Pjaster per Meshkuj

> SKU: pjaster-per-meshkuj

Stiloni floket apo mjekren tuaj ne pak caste me pjastren e re per meshkuj. Do te shihni menjehere rezultate te kenaqshme ne flokun tuaj!
? Ndihmon ne volumizimin e flokeve apo ne rimodelimin e flokeve nga te kacurrela ne te drejta
? E le flokun e bute dhe pa demtime
? Ndihmon ne stimulimin e qarkullimit te gjakut prej dridhjes qe krijon gjate perdorimit
? Nxehet per vetem 15 sekonda!
? E pershtatshme dhe per udhetime
? Temperatura optimale: 120 grade
? Gjatesia e pjastres: 25 cm

1,290 L

Krahasoni