, ,

Freskuese e Vogel


Krahaso

Freskuese e vogel me ndricim LED qe shfaq dhe oren
đŸ”žïž Shume elegante dhe praktike per zyre, shtepi etj
đŸ”žïž Me fishe USB
đŸ”žïž Elastike qe mund ta vendosni ne pozicionin e deshiruar

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.