,

Drite LED Muri


Krahaso

Krijoni atmosferen e festes me keto drita LED me efekt spiral 360 grade ne mur apo ne tavan.
đŸ”žïž E pershtatshme per cdo ambjent si shtepi apo lokale
đŸ”žïž Sherben dhe si drite gjumi
đŸ”žïž Permasat 5.3 x 7 cm
đŸ”žïž Material alumini
đŸ”žïž Kombinim i ngjyres se bardhe, te kuqe, jeshile, blu dhe lejla
đŸ”žïž Sherben vetem per perdorim te brendshem, NUK eshte kundra ujit

1,490 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.