Set Karficash

1,490 L

Në magazinë

Stiloni floket tuaj me kete set karficash ngjyre floriri dhe me perla te bardha. I japin veshjes dhe flokeve tuaj stil dhe klas.
🔸️ Seti perfshin karficat si ne foto

Compare
SKU: set-karficash Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore