Mbajtese Televizori

1,490 L

Në magazinë

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe montoni televizorin ne mur me kete suportues.
?️ E pershtatshme per televizor 14 deri ne 32 inch
?️ Mund te rrotullohet 180 grade
?️ E lehte per tu montuar

Compare
SKU: mbajtese-televizori Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore