, ,

Set Karficash


Krahaso

Stiloni floket tuaj me kete set karficash ngjyre floriri dhe me perla te bardha. I japin veshjes dhe flokeve tuaj stil dhe klas.
đŸ”žïž Seti perfshin karficat si ne foto

1,290 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.