Plite teke


Krahaso

Plitat me 5 Nivele nhetesie⠀
🔾 Fuqia 1000w
🔾Pllake hekuri jo ngjitese⠀
🔾E qendrueshme dhe e fuqishme⠀
🔾 Rezistente⠀
🔾 Tregues drite⠀
🔾 Termostat i rregullueshem per secilen plite⠀
🔾 Mbyllje automatike⠀
🔾 Nxehet shpejt⠀

1,890 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.