,

Pergatites Caji


Krahaso

Pergatisni nje caj te ngrohte ne pak minuta, shpejte dhe lehte.
đŸ”žïž Nuk peshon shume dhe ka nje material rezistent
đŸ”žïž E pershtatshme per te pergatitur kafe, caj apo pije te tjera
đŸ”žïž Pastrohet lehte
đŸ”žïž Mund te perdoret per shtepi, zyra, hotele, restorante etj.

790 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.