-23%
,

Makine qepse dore Handy Stitch


Krahaso

Eshte e mrekullueshme per per riparime ose pune te shpejta đŸ€©
đŸ”žïž Kompakte, mund ta mbani ne pellembe te dores dhe eshte e levizshme
đŸ”žïž Makinen praktike e vogel te ben te mundur qe ta merni kudo si edhe per pushimet tuaja
đŸ”žïž Mund ta perdorni per perde te varuar, peluhura, ndreqja e nje xhepi te grisur etj…
đŸ”žïž Mund te beni me te lehte qepjen tuak te zakonshme dhe modelin e qepjes qe ju pelqen
đŸ”žïž Funksionon me 4 bateri te zakonshme

990 L 1,290 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.