Dollap p?r rroba

Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.

Ideal p?r dhoma f?mij?sh

3,190 L

Krahasoni

Përshkrim

Dollap p?r rroba

  • Dollapi i duhur p?r nj? sistemim sa m? t? mir? t? rrobave.
  • Ideal p?r dhoma f?mij?sh.

Specifikat:

  • Dollap portativ plastik me 2 modelet m? t? mira.
  • I vog?l dhe praktik q? p?rshtatet n? ?do dhom?.
  • Montohet dhe ?montohet leht?.
  • I p?rshtatsh?m p?r sht?pi pushimi.
  • Mund ta vendosni edhe n? ballkone.
  • N? gjendje me ngjyr? t? zi, blu, roze, jeshil dhe lejla.
  • P?rmasat: Dollap i vog?l me p?rmasa: 111*47*75 cm