Ora

1,990 L

Në magazinë

Ore elektornike Panars kundra ujit 🤩
🔸️ Material celik qe nuk ndryshon ngjyre
🔸️ Me 3 ngjyra te ndryshme
🔸️ Tregon oren, daten, alarm dhe me drite

Compare
SKU: ora Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore