Maske me Avull

2,490 L

Në magazinë

Maske me avull e markes DSP, me pjesen e daljes se avullit dhe vend per aspirim. Maske per te gjithe fytyren per pjesen e hundes.
🔸️ Teper e thjeshte ne perdorim dhe e pershtatshme me fytyren
🔸️ Temperature konstante, krijon avull qe ndihmon ne lirimin e poreve te lekures dhe pastrimin e tyre.
🔸️ Hidratuese shume e mire
🔸️ Maske shume e mire per rigjenerimin e lekures
🔸️ E pershtatshme per femra dhe meshkuj
🔸️ E keshillueshme te perdoret 2-3 here ne jave

Compare
SKU: maske-me-avull Kategoritë: , ,

Informacion shtesë

Brand

DSP

X

Menu Kryesore