Aparat tensioni

2,990 L

Në magazinë

Aparat dixhital per matjen e tensionit ?‍⚕️
Vjen me 40% Ulje
↪ Mundesi kthimi 4 dite
? Garancia 3 Muaj
Ben matjen e presjonit te gjakut, rahjes se pulseve dhe zbulimim e aritmise te zemres IHB
?️ Modeli BP- 103 H
?️ Monitoron shendetin ne kohe reale
?️ Matesi eshte 100% i sakt dhe i cilesise se lart
?️ Vjen me ekran ne madhesi qe numrat mund ti shihni mjaft lehte
?️ Mbyllet automatikish, kur nuk perdoret per nje minute
?️ Me 4 bateri dhe vend per ushqyes
?️ Perfshire canta mbajtese

Compare
SKU: aparat-tensioni-2 Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore