, ,

Ngrohes Muri

First Austria

Krahaso

Per ditet e ftohta te dimrit apo, pajisuni me ngrohesin qe montohet lehtesisht ne mur te First Austria. I thjeshte ne perdorim dhe eshte i pajisur me telekomande.
đŸ”žïž Temperatura 10-49 grade Celsius
đŸ”žïž Vepron shpejt dhe ngroh dhomen ne pak caste
đŸ”žïž Mund tĂ« ndizet dhe fiket automatikisht pĂ«r çdo ditĂ« tĂ« javĂ«s deri nĂ« 6x
đŸ”žïž Fiket automatikisht kur detekton dritare te hapur
đŸ”žïž Fuqia 2000 W

5,990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.

Marka

First Austria