Depilatorë

2,490 L

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.
Shtoje në shportëKrahasoni
3,490 L

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Shtoje në shportëKrahasoni
13,990 L

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
Shtoje në shportëKrahasoni
990 L

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)
SKU: depilator-me-pe

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: depilues-4-ne-1

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Shtoje në shportëKrahasoni
2,390 L

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
SKU: N/A
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.
Shtoje në shportëKrahasoni
2,990 L

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-2

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-2-ne-1

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Shtoje në shportëKrahasoni
2,490 L

Makine Depiluese 3 ne 1

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-3-ne-1

Makine depiluese e pershtatshme per cdo pjese te trupit. Per nje depilim sa me te lehte dhe pa shume dhimbje.
?? Koke e ndertuar per depilim me komfort
?? 2 tehe per depilim te shpejte dhe te lehte
?? Koke per pastrimin e qelizave te vdekura

Shtoje në shportëKrahasoni
11,990 L

Makine Depiluese me Lazer

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-me-lazer

?? Heq qimet nga rrenja dhe ndihmon ne rrallimin e tyre
?? E pershtatshme per cdo pjese te trupit
?? Punon me drite pulsante
?? Ka 5 nivele fuqie per cdo tip lekure
?? 4 heret e para te perdorimit, duhet te perdoret cdo 2 jave. Me pas duhet te prisni deri ne 4 jave per trajtimin tjeter deri sa te arrini rezultatin e deshiruar

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Makine Depiluese per Kembet

0 nga 5
(0)
SKU: makine-depiluese-per-kembet

Kjo makine depiluese siguron nj? depilim t? qet? pa dhimbjen dhe acarimin q? vjen nga depilimi me dylle.
?? Makine depilimi elektrike, me koka t? praruara prej ari 18K, q? konturojn? n? ?do zone te veshtire.
?? Dizajni ?sht? i shk?lqyesh?m p?r k?mb?t, ky?et e k?mb?ve dhe gjunj?t ? t? gjitha zonat e k?mb?ve tuaja q? jan? t? prirura p?r t?u prere.
?? Dritat LED t? integruara e b?jn? m? t? leht? p?r tu par?
?? Bateria e karikueshme me litium-jon e b?n at? pa tel dhe t? l?vizsh?m

Shtoje në shportëKrahasoni
1,990 L

Paisje p?r shkrijen e dyllit DSP

0 nga 5
(0)
SKU: N/A

Paisje p?r depilim.

Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat e bukuris?.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Pergatites Dylli

0 nga 5
(0)
SKU: pergatites-dylli

?Shkrires dylli
?Ngrohet ne pak minuta
?E thjeshte ne perdorim

Shtoje në shportëKrahasoni
1,290 L

Preres qimesh

0 nga 5
(0)
SKU: preres-qimesh

Prerese qimesh sa nje buzekuq ?mund ta mbani me vete kudo ?
Hiqni qimet nga lekura juaj pa dhimbje ????
?? Punon me karikim
?? Prisni qimet pa uje, pa krem dhe pa asgje tjeter
?? Per te gjitha llojet e lekures
?? Dermatologjikisht i provuar
?? Drite te ju ndomon te keni nje pamje te qarte

Shtoje në shportëKrahasoni
1,190 L

Shkrires Dylli

0 nga 5
(0)
SKU: shkrires-dylli

Per te gjithe ata qe preferojne depilimin me dylle, ky produkt ju vjen ne ndihme. Perdoret thjeshte dhe eshte e pershtatshme per perdorim shtepiak.
?? Vendosni dyllin brenda objektit.
?? Lereni te ngrohet per 20-30 min
?? Me pas filloni perdorimin.

Shtoje në shportëKrahasoni
1,890 L

Shkrires Kokrrizash Dylli

0 nga 5
(0)
SKU: shkrires-kokrrizash-dylli

Shkrires per kokrrizat e dyllit. Per te gjithe ata qe deshirojne te aplikojne depilim brazilian, ju vjen ne ndihme ky produkt.
?? Shkrin cdo lloj dylli
?? Ka mbajtes dylli prej alumini
?? Temperatura mund te rregullohet nga 0 deri ne 55 grade Celsius

Shtoje në shportëKrahasoni
1,090 L

Spray Per Depilim

0 nga 5
(0)
SKU: spray-per-depilim

? Spray per depilim
? Aplikohet shum thjesht
? Qimet hiqen ne pak sekonda

Shtoje në shportëKrahasoni

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.
SKU: N/A

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

SKU: N/A

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.
SKU: N/A

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

SKU: depilator-me-pe

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

SKU: depilues-4-ne-1

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.
SKU: N/A

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

SKU: makine-depiluese-2

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

SKU: makine-depiluese

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

SKU: makine-depiluese-2-ne-1

Makine Depiluese 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese e pershtatshme per cdo pjese te trupit. Per nje depilim sa me te lehte dhe pa shume dhimbje.
?? Koke e ndertuar per depilim me komfort
?? 2 tehe per depilim te shpejte dhe te lehte
?? Koke per pastrimin e qelizave te vdekura

SKU: makine-depiluese-3-ne-1

Makine Depiluese me Lazer

0 nga 5
(0)

?? Heq qimet nga rrenja dhe ndihmon ne rrallimin e tyre
?? E pershtatshme per cdo pjese te trupit
?? Punon me drite pulsante
?? Ka 5 nivele fuqie per cdo tip lekure
?? 4 heret e para te perdorimit, duhet te perdoret cdo 2 jave. Me pas duhet te prisni deri ne 4 jave per trajtimin tjeter deri sa te arrini rezultatin e deshiruar

SKU: makine-depiluese-me-lazer

Makine Depiluese per Kembet

0 nga 5
(0)

Kjo makine depiluese siguron nj? depilim t? qet? pa dhimbjen dhe acarimin q? vjen nga depilimi me dylle.
?? Makine depilimi elektrike, me koka t? praruara prej ari 18K, q? konturojn? n? ?do zone te veshtire.
?? Dizajni ?sht? i shk?lqyesh?m p?r k?mb?t, ky?et e k?mb?ve dhe gjunj?t ? t? gjitha zonat e k?mb?ve tuaja q? jan? t? prirura p?r t?u prere.
?? Dritat LED t? integruara e b?jn? m? t? leht? p?r tu par?
?? Bateria e karikueshme me litium-jon e b?n at? pa tel dhe t? l?vizsh?m

SKU: makine-depiluese-per-kembet

Paisje p?r shkrijen e dyllit DSP

0 nga 5
(0)

Paisje p?r depilim.

Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat e bukuris?.

SKU: N/A

Pergatites Dylli

0 nga 5
(0)

?Shkrires dylli
?Ngrohet ne pak minuta
?E thjeshte ne perdorim

SKU: pergatites-dylli

Preres qimesh

0 nga 5
(0)

Prerese qimesh sa nje buzekuq ?mund ta mbani me vete kudo ?
Hiqni qimet nga lekura juaj pa dhimbje ????
?? Punon me karikim
?? Prisni qimet pa uje, pa krem dhe pa asgje tjeter
?? Per te gjitha llojet e lekures
?? Dermatologjikisht i provuar
?? Drite te ju ndomon te keni nje pamje te qarte

SKU: preres-qimesh

Shkrires Dylli

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe preferojne depilimin me dylle, ky produkt ju vjen ne ndihme. Perdoret thjeshte dhe eshte e pershtatshme per perdorim shtepiak.
?? Vendosni dyllin brenda objektit.
?? Lereni te ngrohet per 20-30 min
?? Me pas filloni perdorimin.

SKU: shkrires-dylli

Shkrires Kokrrizash Dylli

0 nga 5
(0)

Shkrires per kokrrizat e dyllit. Per te gjithe ata qe deshirojne te aplikojne depilim brazilian, ju vjen ne ndihme ky produkt.
?? Shkrin cdo lloj dylli
?? Ka mbajtes dylli prej alumini
?? Temperatura mund te rregullohet nga 0 deri ne 55 grade Celsius

SKU: shkrires-kokrrizash-dylli

Spray Per Depilim

0 nga 5
(0)

? Spray per depilim
? Aplikohet shum thjesht
? Qimet hiqen ne pak sekonda

SKU: spray-per-depilim

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Makine Depiluese 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese e pershtatshme per cdo pjese te trupit. Per nje depilim sa me te lehte dhe pa shume dhimbje.
?? Koke e ndertuar per depilim me komfort
?? 2 tehe per depilim te shpejte dhe te lehte
?? Koke per pastrimin e qelizave te vdekura

Makine Depiluese me Lazer

0 nga 5
(0)

?? Heq qimet nga rrenja dhe ndihmon ne rrallimin e tyre
?? E pershtatshme per cdo pjese te trupit
?? Punon me drite pulsante
?? Ka 5 nivele fuqie per cdo tip lekure
?? 4 heret e para te perdorimit, duhet te perdoret cdo 2 jave. Me pas duhet te prisni deri ne 4 jave per trajtimin tjeter deri sa te arrini rezultatin e deshiruar

Makine Depiluese per Kembet

0 nga 5
(0)

Kjo makine depiluese siguron nj? depilim t? qet? pa dhimbjen dhe acarimin q? vjen nga depilimi me dylle.
?? Makine depilimi elektrike, me koka t? praruara prej ari 18K, q? konturojn? n? ?do zone te veshtire.
?? Dizajni ?sht? i shk?lqyesh?m p?r k?mb?t, ky?et e k?mb?ve dhe gjunj?t ? t? gjitha zonat e k?mb?ve tuaja q? jan? t? prirura p?r t?u prere.
?? Dritat LED t? integruara e b?jn? m? t? leht? p?r tu par?
?? Bateria e karikueshme me litium-jon e b?n at? pa tel dhe t? l?vizsh?m

Paisje p?r shkrijen e dyllit DSP

0 nga 5
(0)

Paisje p?r depilim.

Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat e bukuris?.

Pergatites Dylli

0 nga 5
(0)

?Shkrires dylli
?Ngrohet ne pak minuta
?E thjeshte ne perdorim

Preres qimesh

0 nga 5
(0)

Prerese qimesh sa nje buzekuq ?mund ta mbani me vete kudo ?
Hiqni qimet nga lekura juaj pa dhimbje ????
?? Punon me karikim
?? Prisni qimet pa uje, pa krem dhe pa asgje tjeter
?? Per te gjitha llojet e lekures
?? Dermatologjikisht i provuar
?? Drite te ju ndomon te keni nje pamje te qarte

Shkrires Dylli

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe preferojne depilimin me dylle, ky produkt ju vjen ne ndihme. Perdoret thjeshte dhe eshte e pershtatshme per perdorim shtepiak.
?? Vendosni dyllin brenda objektit.
?? Lereni te ngrohet per 20-30 min
?? Me pas filloni perdorimin.

Shkrires Kokrrizash Dylli

0 nga 5
(0)

Shkrires per kokrrizat e dyllit. Per te gjithe ata qe deshirojne te aplikojne depilim brazilian, ju vjen ne ndihme ky produkt.
?? Shkrin cdo lloj dylli
?? Ka mbajtes dylli prej alumini
?? Temperatura mund te rregullohet nga 0 deri ne 55 grade Celsius

Spray Per Depilim

0 nga 5
(0)

? Spray per depilim
? Aplikohet shum thjesht
? Qimet hiqen ne pak sekonda

Depilator 5n1

0 nga 5
(0)
 • Depilator i cili p?rfshin kokat p?r depilim, largon qimet n? t? gjitha zonat m? delikate te trupit.

Depilator 6n1

0 nga 5
(0)

Zgjedhja ideale p?r t? larguar qimet e pa d?shiruara nga trupi.

E leht? n? p?rdorim.

Depilator Dsp me lazer

0 nga 5
(0)
 • Shijoni l?kur?n e but? pa qime.
 • Ky depilator Dsp me lazer p?r heqjen e qimeve p?r p?rdorim n? sht?pi i cili ofron reduktim t? qimeve.

Depilator me Pe

0 nga 5
(0)

Jepini zgjidhje problemeve qe keni me qimet dhe pushin ne fyryre ?
?? Pastrues i sigurt dhe pa dhimbje
?? I thjesht per tu perdorur dhe nuk krijon acarim te lekures

Depilues 4 ne 1

0 nga 5
(0)

Depilatori 4 ne 1 per te gjith trupin
? Me 3 koka te ndrsyhme
? Punon per 45 minuta pa nderprerje
? Me 2 nivele shpejtesie
? Pajisur dhe me nje furce pastrimi
? Numri i piskatore 32
? depilimi p?r zona t? ndjeshme pa dhimbje

Makine depilimi p?r femra Vgr V-713

0 nga 5
(0)
 • N?se d?shironi t? keni nj? l?kur? t? but? si ajo e nj? bebi dhe t? mbaroni pun? p?r disa minuta
 • Kjo ?sht? makina q? duhet t? zjidhni p?r nj? l?kur? t? past?r edhe t? sh?ndetshme.
 • Makin? depilimi me e mira e mark?s m? t? njohur VGR.
 • Vjen me nj? dizajn shum? kompakt edhe shum? funksionale n? p?rdorim.

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Nese deshironi nje depilim te lehte dhe qe zgjat shume, kjo makine depiluese terheq cdo qime te lekures tuaj, duke e lene ate te paster dhe te bute.
?? Pajiset me 2 koka
?? 36 disqe
?? Depilimi zgjat deri ne 6 jave

Makine Depiluese

0 nga 5
(0)

Per nje depilim sa me te lehte dhe te shpejte, ju vjen ne ndihme makina depiluese IGEMEI.
?? E aplikueshme ne cdo tip lekure
?? Koha e karikimit 8-10 ore
?? Perdorimi: Ne zonat e kembeve, fytyres, krahet, bikini

Makine Depiluese 2 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese per femra 2 ne 1. Sherben ne depilimin e cdo pjese te trupit dhe me koken e re lejon dhe depilimin e lehte te fytyres.
?? I karikueshem
?? 220-240 V
?? 2 nivele shpejtesie
?? E pershtatshme per cdo lloj lekure

Makine Depiluese 3 ne 1

0 nga 5
(0)

Makine depiluese e pershtatshme per cdo pjese te trupit. Per nje depilim sa me te lehte dhe pa shume dhimbje.
?? Koke e ndertuar per depilim me komfort
?? 2 tehe per depilim te shpejte dhe te lehte
?? Koke per pastrimin e qelizave te vdekura

Makine Depiluese me Lazer

0 nga 5
(0)

?? Heq qimet nga rrenja dhe ndihmon ne rrallimin e tyre
?? E pershtatshme per cdo pjese te trupit
?? Punon me drite pulsante
?? Ka 5 nivele fuqie per cdo tip lekure
?? 4 heret e para te perdorimit, duhet te perdoret cdo 2 jave. Me pas duhet te prisni deri ne 4 jave per trajtimin tjeter deri sa te arrini rezultatin e deshiruar

Makine Depiluese per Kembet

0 nga 5
(0)

Kjo makine depiluese siguron nj? depilim t? qet? pa dhimbjen dhe acarimin q? vjen nga depilimi me dylle.
?? Makine depilimi elektrike, me koka t? praruara prej ari 18K, q? konturojn? n? ?do zone te veshtire.
?? Dizajni ?sht? i shk?lqyesh?m p?r k?mb?t, ky?et e k?mb?ve dhe gjunj?t ? t? gjitha zonat e k?mb?ve tuaja q? jan? t? prirura p?r t?u prere.
?? Dritat LED t? integruara e b?jn? m? t? leht? p?r tu par?
?? Bateria e karikueshme me litium-jon e b?n at? pa tel dhe t? l?vizsh?m

Paisje p?r shkrijen e dyllit DSP

0 nga 5
(0)

Paisje p?r depilim.

Depiloni trupin tuaj pa qen nevoja t? shkoni n? q?ndrat e bukuris?.

Pergatites Dylli

0 nga 5
(0)

?Shkrires dylli
?Ngrohet ne pak minuta
?E thjeshte ne perdorim

Preres qimesh

0 nga 5
(0)

Prerese qimesh sa nje buzekuq ?mund ta mbani me vete kudo ?
Hiqni qimet nga lekura juaj pa dhimbje ????
?? Punon me karikim
?? Prisni qimet pa uje, pa krem dhe pa asgje tjeter
?? Per te gjitha llojet e lekures
?? Dermatologjikisht i provuar
?? Drite te ju ndomon te keni nje pamje te qarte

Shkrires Dylli

0 nga 5
(0)

Per te gjithe ata qe preferojne depilimin me dylle, ky produkt ju vjen ne ndihme. Perdoret thjeshte dhe eshte e pershtatshme per perdorim shtepiak.
?? Vendosni dyllin brenda objektit.
?? Lereni te ngrohet per 20-30 min
?? Me pas filloni perdorimin.

Shkrires Kokrrizash Dylli

0 nga 5
(0)

Shkrires per kokrrizat e dyllit. Per te gjithe ata qe deshirojne te aplikojne depilim brazilian, ju vjen ne ndihme ky produkt.
?? Shkrin cdo lloj dylli
?? Ka mbajtes dylli prej alumini
?? Temperatura mund te rregullohet nga 0 deri ne 55 grade Celsius

Spray Per Depilim

0 nga 5
(0)

? Spray per depilim
? Aplikohet shum thjesht
? Qimet hiqen ne pak sekonda

Po shfaqen krejt 18 përfundimet