Super Oferta 3 ne 1

1,490 L

Në magazinë

Tre pajisjet me te domozdoshme per telefonin tuaj vine tani me nje super cmim per vetem 1490 Leke
🔸 Seti permban: 1 Selfie stick , 1 Powerbank, 1 Pal kufje
🔸 Powerbank 2600 mAh
🔸 Selfie stick me fishe dhe buton
🔸 Kufje me me fishe mjaft cilesore

Compare
SKU: super-oferta-3-ne-1 Kategoritë: ,
X

Menu Kryesore