Skar?

> > SKU: N/A
  • Skar? metalike q? transportohet kudo.
  • Nj? skar? me qymyr, portative p?r barbeque , e cila paloset leht?sisht duke u shnd?rruar n? n? valixhe, pa z?n? k?shtu shum? hap?sir? gjat?.
  • ?Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj…

3,290 L

Krahasoni

Përshkrim

Skar?

  • Nj? skar? me qymyr, portative p?r barbeque , e cila paloset leht?sisht duke u shnd?rruar n? n? valixhe, pa z?n? k?shtu shum? hap?sir? gjat?.
  • ?Gatuani b?rxolla derri ose vici, mish qingji, pula, perime etj…
  • Ideale p?r kamping dhe fundjavat tuaja me miqte.
  • Fal? dizanjit t? saj t? palsosh?m, ju e merrni k?t? skar? kudo me vete
  • Ndryshe nga skarat e tjera q? duhet t? montohen kjo skar? me qymyr eshte pothuajse automatike.

Specifikat:

Materiali: Metal rezistent.

P?rmasat: 57 x 33 x 47.5 cm