,

Mbrojtese Kepucesh


Krahaso

Mbroni kepucet tuaja nga shiu me keto mbrojtese kepucesh. Te pershtatshme per cdo lloj kepuce.
đŸ”žïž Te perbera nga material silikoni dhe rezistent
đŸ”žïž Te pershtatshme per cdo aktivitet ne ambjente te jashtme
đŸ”žïž Jane fleksibel dhe mund te palosen apo merren me vete kudo
đŸ”žïž Jane te rehatshme ne kembe
đŸ”žïž Permasat: S(20.9cm), M(24.5cm), L(29cm), XL(31.5)

990 L

Bli tani!
×

Pagesa bëhet kesh në momentin kur ju merrni produktin.