Karikues 6 n? 1

 • A jeni lodhur duke ju nevojitur 2, 3, 4, 5 ose 6 priza me fole p?r t? karikuar t? gjitha pajisjet tuaja n? t? nj?jt?n koh??
 • Kjo ?sht? pajisja jon? m? e re, karikuesi i shpejt? 6 n? 1 ?sht? zgjidhja.
 • Pajisja q? mund t? karikoni n? t? nj?jt?n koh?, Airpods dhe Apple Watch, Samsung galaxy, t? gjitha p?rmes nj? kablli.

2,990 L

Krahasoni

Përshkrim

 • A ?sht? sht?pia juaj ose tryeza e pun?s nj? rr?muj? kabllosh t? ngat?rruar?
 • Gjasht? pajisje mund t? karikohen nga kjo pajisje!
 • Fuqia e karikimit pa tel t? telefonit celular: 10W, 10W, 7.5W, 5W

 

Specifikat

 • Ngjyra: E zez? / e bardh?
 • Hyrja: 5V 2A / 9V 2A
 • P?r fuqin? e daljes s? or?s Apple: 2W
 • P?r Airpods Fuqia e Daljes: 3W
 • P?r Samsung galaxy S10 S9 S8 S7 10
 • Modeli: P?r iPhone XS XR 8