Tostier me dy forma Sonifer

1,990 L

Në magazinë

 • Për sanduice dhe toste sa më të shijshëm.
 • Me dizanj të vecantë me dy forma.
 • Dyfishoni nxehtësinë dhe bëni një sanduiç të shijshëm më shpejt.
 • Material që nuk ngjit.
Compare
 • Tostier Sonifer.
 • Materialet jo ngjitëse me cilësi të lartë mund t’ju ndihmojnë.
 • Gjithashtu ju lejon ta pastroni atë lehtësisht.
 • Nxehtësia në mënyrë që ushqimi të nxehet në mënyrë të barabartë.

Specifikat

 • Fuqia (W):750
 • Marka: SONIFER
 • Madhësia: 23 * 18 * 8cm
X

Menu Kryesore