Organizues Tualeti

> SKU: organizues-tualeti

Tualeti juaj qendron gjithmone rremuje dhe ju duhet ta pastroni shpesh? Me kete organizues tualeti ju do te keni cdo objekt ne vendin e tij dhe nje tualet te rregullt e te paster.
?? P?rve?se do t?iu ndihmojn? t? mos keni shume sende n?p?r k?mb?, do i jap edhe nj? pamje t? bukur tualetit n? sht?pin? tuaj.
?? Rafti metalik me 3 kate
?? Vendosni peshqirat, detergjent?t, shampon dhe ?do lloj aksesori
?? P?rshtatet sip?r WC dhe sip?r lavatri?es
?? P?rmasat 160 x 49 x 28cm

2490 L

Krahaso

Vlerësime (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Organizues Tualeti”

Nuk ka ende komente.