> > SKU: varese-rrobash

Mbajtese rrobash 3 ne 1
Shume elegante dhe praktike
? ?Mbani rrobat tuaja te sistemuara
? Mund te perdoret per rroba te thara dhe te lagura
??? Mund te vendosni ne pjesen e poshtme kepuce ose cfare te deshironi
? Levizet lehte
??? Perberja kallcuk i forte dhe celik

1990 L

Krahaso

Vlerësime (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Varese rrobash”

Nuk ka ende komente.