> > SKU: jastek-masazhues

Ky jastek masazhues eshte ideal per rruge te gjata ne makine apo per te ndenjur sa me komod ne shtepi, nderkohe qe punoni apo shikoni nje program televiziv.
?? Mund t? p?rdoret tek qafa, shpatullat, shpina, ijet, k?mb?t dhe krah?t.
?? Material i q?ndrueshem.

1990 L

Krahaso

Vlerësime (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Jastek Masazhues”

Nuk ka ende komente.