Mbajtese Televizori

> SKU: mbajtese-televizori

Ruani hapesiren ne shtepine tuaj dhe montoni televizorin ne mur me kete suportues.
?? E pershtatshme per televizor 14 deri ne 32 inch
?? Mund te rrotullohet 180 grade
?? E lehte per tu montuar

1490 L

Krahaso

Vlerësime (0)

0.0
0
0
0
0
0

Bëhu i pari që komenton “Mbajtese Televizori”

Nuk ka ende komente.