Zgare Portabel

2,490 L

In stock

Organizoni barbeque kudo me zgaren portabel. Zgara paloset dhe mund te merret me vede kudo, ne park, plazh apo ne ne nje piknik ne mal.
🔸 Permasat per gatim 48 x 27.5cm
🔸 Perbehet nga celik rezistent
🔸 Peshon vetem 3kg
🔸 Kur paloset gjeresia behet 3 cm
🔸 E thjeshte ne perdorim

Compare
SKU: zgare-portabel Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!