Zgara Portabel

2,990 L

Në magazinë

Merrni me vete zgaren dhe organizoni nje barbeque kudo ku ju deshironi. Mjafton te palosni zgaren dhe jeni gati per te ikur!
🔸 E pershtatshme per te gatuar nga 4-6 persona
🔸 I perbere nga inoks rezistent
🔸 Permasat kur zgara eshte e hapur 45 x 3 x 45 cm
🔸 Permasat kur zgara eshte e palosur 45 x (29+30) x 35cm
🔸 Peshon vettem 3.2 kg

Compare
SKU: zgara-portabel Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore