Varka komardare E Madhe

3,990 L

Në magazinë

🔸 Varka Komardare me ajer
🔸️ Permasat : Gjatesi 2.11 m ; Gjeresi 1.17 m ; Lartesi 41 cm
🔸 Te Perfshira Lopata dhe Pompa️
🔸️E pershtateshme dhe e lehte

Compare
SKU: varka-komardare-e-madhe Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore