Varese Rrobash

1,290 L

In stock

Organizoni dhe ruani hapesiren ne dollapin tuaj me kete varese rrobash multifunksionale.
🔸️ Mund te varni deri ne 8 pallto, xhaketa apo kemisha.
🔸️ Rrobat nuk rreshkasin
🔸️ Varesja mund te rrotullohet 360 grade
🔸️ Permasat 52.5 x 42 x 29 cm
🔸️ I reziston peshave te renda
🔸️ Rrobat tuaja nuk do te ngaterrohen ne varese pasi me nje klik ju mund te mbyllni varesen dhe te merrni rrobat lehtesisht

Compare
SKU: varese-rrobash-4 Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!