Varese rrobash

1,990 L

Në magazinë

Mbajtese rrobash 3 ne 1
Shume elegante dhe praktike
🔸 ️Mbani rrobat tuaja te sistemuara
🔸 Mund te perdoret per rroba te thara dhe te lagura
🔸️️ Mund te vendosni ne pjesen e poshtme kepuce ose cfare te deshironi
🔸 Levizet lehte
🔸️️ Perberja kallcuk i forte dhe celik

Compare
SKU: varese-rrobash Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore