Ulese Makine per Femijet

1,990 L

In stock

Ulese makine per femijet
👉 E pershtatshme per femije nga 8 muajsh deri ne 5 vjec
🔸️ Vendoset lehtesisht ne cdo sedilje apo karrige
🔸️ E sigurte, e rehatshme, komode dhe praktike per tu hequr dhe vendosur
🔸️ Materiali perbehet nga cope ku ju mund ta lani lehtesisht ne lavatrice

Compare
SKU: ulese-makine-per-femijet Kategori
X

Main Menu

× Chat!