Tostier

1,990 L

In stock

Pergatisni ushqime te shpejta si sanduice e toste me tosterin e firmes se njohur Sokany. Mund te ngrohni dhe ushqime te ndryshme apo ta perdorni per pergatitjen e waffles.
🔸️ Material qe nuk ngjit
🔸️ Pastrohet lehte
🔸️ Fuqia: 750 W
🔸️ Nuk ze shume hapesire

Compare

Informacion shtesë

Brand

Sokany

X

Main Menu

× Chat!