Toster Sokany për salçiçe

1,490 L

Në magazinë

  • Toster Sokany për salcise i cili ju ndihmon të përgatisni shumë shpejt salcicet tuaja apo hot-dog të ndryshëm.
  • Ky toster është gati të bëhet miku juaj më i mirë në mëngjes.
  • I përbërë me pllaka në formë ” grope ” ku mund të vendosni deri ne 6 salcice.
Compare
  • Kjo është një mënyrë e mirë për të bërë mëngjesin tuaj në shtëpi.
  • Tani mund të piqni, ushqimin lehtësish.
  • Dizajni tërheqës dhe i lehtë për tu pastrua.

Specifikat

  • Materiali: ABS
  • Marka: Sokany
  • Permasat: 24.5x24x8.5cm
X

Menu Kryesore