Tharese Flokesh

1,990 L

Në magazinë

Tharese flokesh e markes se njohur Sokany. Per nje tharje sa me te shpejte dhe per nje stilim sa me te thjeshte.
🔸️ 2 nivele shpejtesie
🔸️ Mbrojtje ndaj mbi nxehtesise

Compare
SKU: tharese-flokesh-4 Kategoritë: ,

Informacion shtesë

Brand

Sokany

X

Menu Kryesore