Termus Ushqimi 3 kate

990 L

In stock

Gatimet tuaja mund ti merni ne pune, shkolle etj
🔸 Mban ushqimet në temperaturë konstante.
🔸 Material plastike nga jasht dhe inoks nga brenda.
🔸 1 tas mban deri në 700 m.
🔸 Kapaku që vendoset tek pjesa lart ju mundëson mbyllje hermetike që mund te merrni edhe ushqime të lëngshme.

Compare
SKU: termus-ushqimi-3-kate Kategoritë: ,
X

Main Menu

× Chat!