Tenxhere

2,990 L

In stock

Gatuani gjellera te ndryshme me cilesine me te larte te tenxhereve.
🔸️ I perbere nga material qe nuk ngjit dhe rezistent ndaj gervishtjeve
🔸️ Dizanj unik dhe ergonomik
🔸️ Pastrohet lehtesisht
🔸️ Diamter 20 cm

Compare
SKU: tenxhere-2 Kategoritë: , ,
X

Main Menu

× Chat!