Tenxhere me Bisht

4,990 L

Në magazinë

Gatuani ushqime te ndryshme sa me lehte me kete tenxhere e cila pajiset me nje bisht per perdorim sa me te rehatshem.
🔸️ E perbere nga qeramike qe nuk ngjit dhe rezistent
🔸️ E pershtatshme per cdo lloj sobe
🔸️ Diametri 28 cm
🔸️ Kapaciteti deri ne 1.5 litra

Compare
SKU: tenxhere-me-bisht Kategoritë: , ,
X

Menu Kryesore