Tavolinë multifunksionale

1,990 L

Në magazinë

Tavolin multifunksionale nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.

Tavolina me lartësi mesatare është e shkëlqyeshme për t’u përdorur në shtrat.

Compare
Kategoritë: ,

Tavolinë multifunksionale

  • Tavolin multifunksionale nuk duhet të mungojë në shtëpin tuaj.
  • Tavolina me lartësi mesatare është e shkëlqyeshme për t’u përdorur në shtrat.

Specifikat:

  • Mund të përdoret si tabaka për shërbimin e ushqimit, tryezën e mëngjesit etj..
  • Por mund ta përdorni dhe si tavolinën e laptopit dhe tavolinën e leximit.
  • E përshtatshme për cdo  ambjent dhe shumë funksionale.
  • Materiali: Dru Bambbo
  • Përmasat: 51 x 31 x 23.5 cm
X

Menu Kryesore