Tapet për tualet

1,490 L

Në magazinë

  • Set me 3 tapetë të vegjel për tualet.
  • Me dizenjo të vecantë për tualetin tuaj.
  • Thith lehtë ujin dhe pluhurit rezistente ndaj rrëshqitjes.
  • Pastrohet lehtë, mund të lahet direkt me lavatriçe ose duar.
Compare
  • Set tapet për tualet.
  • Pëlhurë kadifeje, ndjesi shumë e butë dhe komode fundi i rrjetës PVC, jo-toksike, pa erë, jo i mykur.
  • Bërë nga  pjesa e poshtme poliestër dhe pjesa e poshtme e rrjetës PVC.
  • Perfekte për shtëpi, hotele, apo zyra.

 

Specifikat

  • Trashësia: 0.8cm 5%
  • 3 copë një set
X

Menu Kryesore