Stol per femije

2,990 L

Në magazinë

Nje stol vertet i mrekullueshem per femij te vegjel ku eshte posacerishte me lodra te shumllojshme per tu argetuar.

Compare
  • Stol vertet i pershtatshem per femij te sapolindur.
  • Eshte posacerishte per vendosjen e femijes me ane te dorezave per te qene sa m i sigurte.
  • Kompakte dhe lehte per te levizur.
  • Materiali plasike
  • Permasta 71cm, 60cm, 45cm.
X

Menu Kryesore