Spruco kundra Avullit

990 L

In stock

dhetoni te sigurt dhe ne dite shiu kur xhamat e makines suaj mbulohen nga avulli me kete spruco qe shmang krijmin e avullit.
🔸 Mban pamjen ne xhama te paster ne kohe shou
🔸 Spray Anti-Fog mbron sipërfaqet prej qelqi dhe plastike nga mjegulla i cili parandalon formimin e avullit.
🔸 Ofron një pamje të qartë dhe të rehatshme për sigurinë tuaj gjatë ngarjes së makinës në mot të ftohtë, me shi dhe me mjegull.
🔸 Spërkatësi ynë kundër mjegullës është i përshtatshëm për xhamat e brendshëm të makinës.
🔸 Nuk permban acid apo alkalne, pra nuk demton xhamat e makines
🔸️ Sasia: 100 ml
🔸️ Spray anti-mjegull është i qëndrueshëm dhe mundëson që efekti të qëndrojë per dite te tera

Compare
SKU: spruco-kundra-avullit Kategori
X

Main Menu

× Chat!