Smart Watch

1,490 L

In stock

Deshironi te kryeni telefonata direkt nga smart watch juaj? Ky produkt jua mundeson kete, mjafton te vini nje karte sim dhe mund te telefononi apo tu pergjigjeni telefonatave.
🔸 Pa karten Sim, mjafton te lidhni oren me celularin dhe mund te kryeni funksione te tjera
🔸 Masni hapat, kalorite apo monitoroni aktivitete te tjera fizike
🔸 Mund te vendosni karte memorje deri ne 32 GB
🔸 Ekrani LCD 1.22 inch 240 x 240 IPS HD
🔸 Kamera 1.3 MP
🔸 Kapaciteti i baterise 380mAh

Compare
SKU: smart-watch Kategori
X

Main Menu

× Chat!